У БПП прокоментували відсутність депутатів у ВР через молитовний сніданок у Трампа

У БПП прокоментували відсутність депутатів у ВР через молитовний сніданок у Трампа

Заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, коментуючивідсутність депутатів у Верховній Раді через молитовний сніданок уСША за участю президента Дональда Трампа, розраховує, що зустрічіна полях заходу принесуть Україні додаткові дивіденди у співпрацііз міжнародними партнерами, говориться у повідомленні з посиланнямна прес-службу політсили.

Так, щодо участі більш як 50 народних депутатів у молитовному сніданку та, відповідно їхньої відсутності на засіданні, С.Березенко заявив, що сподівається, що "зустрічі, які там відбудуться, будуть на користь українській державі і принесуть додаткові дивіденди у співпраці із міжнародними партнерами".

"Наша принципова позиція була, щоб голова нашої фракції Артур Герасимов туди поїхав та інформував про те, що реально відбувається сьогодні в парламенті, хто приймає реформи, а хто тільки імітує та займається популізмом. Тому участь Артура Володимировича виправдана, він має показувати альтернативну точку зору та розвіювати міфи", - прокоментував С.Березенко.

Нагадаємо, нардепи полетіли на молитовний сніданок з президентом США Д.Трампом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!