Незабаром в Україні вибори, тому час тиснути з реформами – посол США

Незабаром в Україні вибори, тому час тиснути з реформами – посол США

Незабаром в Україні вибори, тому час тиснути з реформами. Про цев інтерв’ю одному з українських телеканалів заявила посол США вУкраїні Марі Йованович, повідомляє .

“Ми, насправді, дуже підтримуємо Україну, бо віримо у ті країни, котрі хочуть керувати своєю долею. Україна демократична, перспективна і безпечна тут у центрі Європи. Саме така Україна — надійний партнер для США. Я вважаю, що є багато речей, котрі українці роблять правильно. Я говорю про реформи. Багато чого сталось з часів Майдану. Я вважаю Україна стала набагато комфортнішою економічно. Вибори незабаром і я думаю, що саме зараз час тиснути з реформами”, — сказала вона.

М. Йованович також вважає, що зміни, які хочуть бачити українці — досить складні.

“Це не такі речі, які стаються за день-два чи навіть не за рік, чи за десять. Тому важливо мати правильного лідера, інколи ухвалювати рішення з якими не всі згодні. Я думаю, що ми бачили величезну відвагу з 2014 — політичне керівництво, деякі закони, заснування НАБУ та САП, прозоро, патрульна поліція — конкретні зміни. Якби я вам про них сказала, у 2013, ви б посміялись і сказали, що це неможливо”, — резюмувала посол.

Нагадаємо, посол США в Україні Марі Йованович спростувала чутки, що у посольстві та резиденції США є таємна кімната, куди задля виховної роботи викликають українських політиків. Про це вона заявила в інтерв’ю одному з українських телеканалів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!