М. Йованович спростувала наявність таємної кімнати у посольстві США, куди викликають українських політиків

М. Йованович спростувала наявність таємної кімнати у посольстві США, куди викликають українських політиків

Посол США в Україні Марі Йованович спростувала чутки, що упосольстві та резиденції США є таємна кімната, куди задля виховноїроботи викликають українських політиків. Про це вона заявила вінтерв’ю одному з українських телеканалів, повідомляє .

На запитання чи відповідають дійсності чутки про те, що у посольстві США є своєрідний бункер, куди викликають українських політиків задля виховних розмов, посол відповіла наступне: “Я думаю, що українські політики знають, що їм робити, тому ні. Я б навіть такого не стала робити (викликати українських політиків для виховної роботи з ними — РЕД.). Це залежить від українців, я думаю. А от щодо таємної кімнати — питання цікаве, бо ідея бункера або таємної кімнати в резиденції, трішки божевільна. Немає у нас таємної кімнати, а от щодо резиденції на Подолі- це історична будівля і дуже стара, принаймні, за американськими стандартами. Там було усе — від комуналки до будинку для літніх людей, а тепер це резиденція американського посла. Тому ми зробимо маленьку брошурку про історію будівлі і я буду дуже рада показати вам та вашим глядачам і ви побачите, що немає там жодної таємної кімнати, але є багато цікавинок”.

Вона також зазначила, що “правда не така цікава як фантазія”.

Як раніше повідомляв , посол США в Україні Марі Йованович переконана, що США й надалі підтримуватимуть Україну. Про це вона заявила в інтерв’ю одному з українських телеканалів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!