НАЗК підтримує скасування норми, що зобов"язує громадських активістів подавати декларацію

НАЗК виступило за звільнення громадських активістів від е-декларування

Під час зустрічі з членами Європейської комісії за демократіючерез право та головою Департаменту демократизації Офісу ОБСЄ,голова НАЗК Наталія Корчак наголосила на підтримці законопроекту,яким, зокрема, з кола суб’єктів декларування виключаютьсягромадські активісти, з посиланням на прес-службу відомстваповідомляє .

“Національне агентство підтримує запропоновані зміни щодо скасування обов’язку подавати декларацію громадських активістів, осіб, які отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм чи проектів технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги у сфері запобігання та протидії корупції”, — зауважила Н.Корчак.

Вона нагадала, що Національне агентство на своєму засіданні схвалило висновок до проекту Закону ще в серпні минулого року з певними зауваженнями до окремих його норм, які не стосуються звітності громадських організацій. За словами Н.Корчак, НАЗК найбільше зацікавлене в тому, щоб питання подання декларацій громадськими активістами було чітко конкретизоване та вирішене якнайшвидше.

“Враховуючи, що черговий етап подання електронних декларацій триває до 1 квітня поточного року, сподіваємось, що народні депутати підтримають ці законодавчі зміни”, — резюмувала Н.Корчак.

Нагадаємо, станом на 14:00 31 січня, на сайті ЄДРД внесено більш 28 180 електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!