Росія готується відповісти США тим самим

Росія заявляє, що говорити з нею мовою санкцій марно, і готова вжити заходи у відповідь на введені США санкції щодо російських компаній і банків.

Про це йдеться у коментарі МЗС РФ, опублікованому на сайті міністерства.

«Загальновідомо, що санкції — інструмент двосічний. Внаслідок будь-яких обмежень на економічне і фінансове співробітництво серйозних втрат зазанють і ділові кола самих США… Залишаємо за собою право на заходиу відповідь»,— йдеться у заяві.

При цьому в документі наголошується, що «розмовляти мовою санкцій, яким би не був їхній масштаб, з Росією марно».

Водночас російський МЗС стверджує, що «ми були і залишаємося відкритими до конструктивної співпраці з усіма державами, у тому числі з США, на принципах рівноправʼя, невтручання у внутрішні справи і реального врахування інтересів один одного».

«Якщо Вашингтон намірився зруйнувати російсько-американські відносини, то це залишиться на його совісті»,— заявляє МЗС РФ.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні президент США Барак Обама затвердив нові санкції проти Росії через ситуацію в Україні. Американці заморозили активи ряду російських компаній, в число яких потрапили великі підприємства військово-промислового комплексу і одно кримське підприємство по забезпеченню нафтопродуктами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!