ЄС закликає Україну якнайшвидше ратифікувати угоду про асоціацію

Європейська Рада наголосила на важливості ратифікації Києвом угоди про асоціацію з ЄС. Окрему увагу в Брюсселі приділяють створенню зони вільної торгівлі та її впливу на торговельні відносини Києва та країн СНД.

Європейська Рада в своєму рішенні, прийнятому в середу, 16 липня, в Брюсселі наголосила на важливості питання ратифікації Києвом угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Учасники саміту ЄС також підтримали проведення тристоронніх консультацій на рівні міністрів між Україною, ЄС та Росією щодо імплементації угоди про асоціацію, які відбулися минулої п’ятниці, 11 липня.

Як наголошується в рішенні, Європейська Рада, окрім цього, підтримує запровадження консультаційного механізму задля вивчення потенційних труднощів, які можуть виникнути під час втілення в життя угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Зокрема, ідеться про можливі проблемні питання функціонування зони вільної торгівлі між країнами СНД, куди також входить Україна.

Створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між Євросоюзом та Україною є одним із основних пунктів угоди між Києвом та Брюсселем, підписаної наприкінці червня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!