Р.Кузьмін: кількість загиблих на Майдані ретельно приховується

Кандидат у Президенти України Ренат Кузьмін вважає, що українська влада ретельно приховує реальну кількість загиблих людей на Майдані, зокрема це стосується працівників правоохоронних органів. Про це йдеться у відеозверненні політика на Youtube.

“105 вбитих і не менш ніж 450 тяжко поранених міліціонерів. Більш ніж 200 осіб вбитих з обох сторін — ось ціна „мирного протесту“ на Майдані”, — зауважив політик.

За його словами, наразі суспільство потребує від влади відповідей не тільки про те, хто надавав накази розстрілювати активістів, а й хто стріляв по співробітникам міліції.

Однак, на переконання Р.Кузьміна, складається враження, що влада не збирається встановлювати істину. Незважаючи на те, що представники європейських країн з перших днів запропонували допомогу своїх експертів у розкритті цих злочинів, українська влада такі пропозиції відхилила.

“Керівники країни не поспішають надати європейським експертам всю інформацію щодо цих злочинів. Хоча такі злочини повинні розкриватися по гарячих слідах”, — сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!