Обрано голову Громадської Ради Фонду соціального страхування

Новообраним головою Громадської Ради Фонду соціальногострахування став Микола Сарян, передає корреспондент .

“Згідно закону про соціальне страхування, при Фонді створюється Громадська Рада, яка має контролюючі повноваження і її діяльність регламентується постановою КМУ № 555. Ця Громадська Рада не є тією, що створюється при органах виконавчої влади. Так, вона є колегіальним органом, але в неї є повноваження контролю використання коштів Фонду соціального страхування України”, — сказав Микола Сарян.

Перш за все, Громадська Рада перевірить використання 17 млрд грн у 2017 році.

“Наразі підозр, що були зловживання немає, але я вважаю, що застраховані особи, а наразі я і Сергій Михайлович (Кондратюк — ред) представляємо профспілки застрахованих осіб, тож вони мають знати куди витрачаються кошти, які утримуються із фонду заробітної плати”, — зазначив він.

М.Сарян зауважив, що всі, хто не увійшов до Громадської Ради, але хочуть брати участь у контролі за Фондом соціального страхування — можуть долучатися до роботи.

“Ми можемо працювати над тими меседжами, які будуть напрацьовуватися разом із цими громадськими організаціями і профспілками, які не ввійшли до складу Громадської Ради. Наступне засідання у нас заплановане на 18 січня, ми будемо звертатися до виконавчої дирекції Фонду для того, щоб ми провели засідання, як це говориться у постанові — саме Фонд забезпечує діяльність Громадської Ради. На наступному засіданні ми буде розглядати положення Громадської Ради, затвердження регламенту та структури. Така Громадська Рада, яка сьогодні утворена у нашій країні ще не утворювалася і в деяких моментах ми будемо новаторами”, — резюмував Микола Сарян.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!