Україна планує виставити на міжнародні конкурси три проекти з видобутку вуглеводнів

Україна планує виставити на міжнародні конкурси три проекти з видобутку вуглеводнів

Україна планує виставити на міжнародні конкурси три проекти звидобутку вуглеводнів для залучення іноземних інвесторів у межахУгоди про розподіл продукції. Про це сьогодні сказав на підсумковійпрес-конференції міністр енергетики та вугільної промисловості ІгорНасалик, передає кореспондент .

"Я вважаю, це хороший інструмент для того, щоб інтенсифікувати і залучити потужних інвесторів щодо реалізації проектів з видобутку вуглеводнів. На сьогодні комісія розглянула три проекти і буде виставляти їх на міжнародний конкурс з залучення іноземних інвесторів. Я думаю, це один із шляхів щодо якраз задіяння високотехнологічних виробників у світі вуглеводнів до позицій в Україні", - сказав він.

Проте, за словами І.Насалика, на сьогодні немає дуже багато охочих інвесторів, оскільки, в тому числі, відіграють велику роль воєнні дії на Донбасі.

"Не багато є бажаючих, які готові вкласти 200-400-600 чи більше мнл дол. у видобуток у державу, маючу нестабільну ситуацію і воєнні дії", - зазначив він.

Незважаючи на це, додав міністр, все ж таки є інвестори, які готові вкласти ці кошти у межах Угоди про розподіл продукції.

Нагадаємо, в уряді шукають міжнародних інвесторів у видобуток вуглеводнів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!