Держбюджет-2018: більшість коштів НАЗК витратить на політичні партії

Держбюджет-2018: більшість коштів НАЗК витратить на політичні партії

У проекті державного бюджету на 2018 рік для НАЗК передбаченівидатки на фінансування статутної діяльності політичних партій.Вони і становитимуть 75%, (513,7 млн грн) від загального обсягувидатків (683,5 млн грн). Про це повідомила у Facebook головаНаціонального агентства з питань запобігання корупції НаталіяКорчак.

“Саме Національне агентство відповідно до Закону „Про політичні партії в Україні“ розподіляє кошти, виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій. Розподіл бюджетних коштів здійснюється щоквартально, фінансування здійснюється для 6-ти політичних партій, представлених у парламенті”, — зазначила вона.

При цьому Корчак нагадала, що на цей рік передбачені видатки НАЗК склали 605,3 млн гривень. З них 73% (442,4 млн грн) — це були видатки на фінансування статутної діяльності політичних партій. Решта, 162,9 млн грн — на виконання покладених на Національне агентство повноважень. Додамо, на фінансування антикорупційних органів із держбюджету виділено для:

• НАБУ — 857 млн грн;

• ДБР — 651 млн грн;

• НАЗК — 683 млн грн;

• САП — 116 млн грн.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Держбюджет на наступний рік із граничний обсяг дефіциту у сумі 81 млрд 849,4 млн грн.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!