У БПП закликали Лещенка, Найєма та Заліщук покаятись за участь в акціях Саакашвілі

У БПП закликали Лещенка, Найєма та Заліщук покаятись за участь в акціях Саакашвілі

Рада фракції Партії “Блок Петра Порошенка” звертається до членівфракції Світлани Заліщук, Сергія Лещенка, Мустафи Найєма, які булиспіворганізаторами та активними учасниками так званих акційпротесту під керівництвом Міхеїла Саакашвілі і закликали їхпокаятись і визнати свою помилку, говориться у повідомленні зпосиланням на пресс-службу БПП.

“Ми вимагаємо публічно пояснити всьому українському суспільству, виборцям, які віддали за вас свої голоси, свою позицію і мотивацію при підбурюванні українських громадян до акцій протесту, що були організовані за вкрадені у громадян гроші”, — йдеться у зверненні Ради фракції БПП до нардепів.

У БПП додали, що оцінку антидержавницької діяльності Саакашвілі та його команди невдовзі дасть український суд.

“Своїх колег ми закликаємо покаятись і визнати свою помилку... Ми також звертаємось до Світлани Заліщук, Сергія Лещенка та Мустафи Найєма надати свідчення правоохоронним органам, які допоможуть якнайшвидше завершити слідство і притягнути всіх причетних до відповідальності”, — йдеться у зверненні.

Раніше Генпрокурор Луценко заявив, що оточення Саакашвілі за гроші Курченка влаштовувало акції протесту заради захоплення влади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!