"Батьківщина" не голосуватиме за легалізацію азартних ігор

"Батьківщина" не голосуватиме за легалізацію азартних ігор

Фракція "Батьківщина" не голосуватиме за легалізацію азартнихігор. Про це заявив народний депутат Ігор Луценко, коментуючипроект бюджету на 2018 рік і його норми про створення передумов длялегалізації заборонених в Україні "одноруких бандитів".

"Фракція "Батьківщина" і я підтримуємо позицію, що азартні ігри - це зло. Будь-які доходи, які приносить в бюджет ця галузь, означають кратні в кілька разів збитки для суспільства. Тобто, в бюджет заходить одна гривня, а народ втрачає 2-3 гривні в кращому випадку, а в гіршому - більше. Тому такою ціною отримувати доходи в бюджет не можна", - зазначив він.

На думку парламентаря, бюджетний комітет ВР повинен виходити не тільки з інтересів казни, а суспільства в цілому.

"Треба дивитися ширше - інтересами добробуту всього суспільства. Треба депутатам бюджетного комітету послухати експертів, подивитися розрахунки. І в жодному разі в залі за це не можна голосувати", - резюмував він.

Нагадаємо, за оцінками експертів, в проект бюджету на наступний рік закладені норми, що дозволяють легалізувати заборонений в Україні азартний бізнес.

Ініціатива належить Мінфіну і полягає в тому, що будь-який лотерейний термінал самообслуговування можна буде перетворити в "однорукого бандита".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!