Операція на Сході України викличе гуманітарну катастрофу – МЗС РФ

У МЗС Росії переконані, що операція на сході України зумовить гуманітарну катастрофу в блокованих містах з посиланням на прес-службу відомства.

«Так звана влада в Києві наполегливо продовжує війну з народом власної країни. Не встигли завершитися в Україні дні жалоби, оголошені за загиблими у зв'язку з кривавою трагедією в Одесі, а на Сході України знову ллється кров»,— йдеться у повідомленні.

У МЗС РФ підкреслюють, що українська армія, спецпідрозділи і «Правий сектор» продовжують злочинну операцію, змушуючи громадян безмовно підпорядковуватися тим, хто проповідує націоналізм і протистоїть реформуванню збанкрутілої системи державного управління в країні.

«Каральні дії українських силовиків приносять нові жертви серед мирного населення. Назріває гуманітарна катастрофа в блокованих містах — у наявності брак медикаментів, починаються перебої з доставкою продовольства»,— зазначається в документі.

Разом з тим МЗС РФ в черговий раз закликало «київських організаторів терору проти власного народу одуматися, припинити кровопролиття, відвести війська і сісти нарешті за стіл переговорів, щоб почати нормальний діалог про шляхи розв'язання політичної кризи».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!