На загальних зборах Асоціації міст України її головою переобрали Кличка

На загальних зборах Асоціації міст України її головою переобрали Кличка

з посиланням на прес-службу мера.

Віталій Кличко подякував за підтримку головам громад - членів АМУ. І відзначив, така довіра для нього - це і велика відповідальність.

"Ми бачимо, яке сьогодні в Україні несприйняття політиків. Протягом понад 20 років наші політики змагалися, хто краще зможе пообіцяти, цікавіше розказати, проспівати. І сьогодні образ політика - це людина, яка не відповідає за свої слова. У нас як мерів міст є місія - те, про що ми говоримо - ми робимо. І люди можуть побачити й оцінити результати нашої роботи у нових дорогах, нових дитсадках і школах, центрах надання послуг. Реформи втілюються не зверху, а починаються на місцях - там, де люди прагнуть змін і одразу їх відчувають. І кожен з вас, маючи ресурси і важелі, на своєму місці реалізовує очікування людей.

Ще раз хочу подякувати вам за довіру. Ваша підтримка - це велика відповідальність. Моє завдання - щоби АМУ була справді ефективним інструментом для кожного голови громади, щоби інтереси місцевих громад були завжди враховані", - зазначив Віталій Кличко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!