Уряд має відновити контроль за постачальниками продуктів шкільного харчування

Уряд має відновити контроль за постачальниками продуктів шкільного харчування

Мораторій на перевірки постачальників продуктів шкільного тадошкільного харчування має бути скасований. Про це на своїйсторінці у Facebook повідомив нардеп Сергій Тригубенко

Так, нардеп підтримав рішення Кабміну щодо скасування мораторію на перевірки з дотримання пожежної безпеки у навчальних закладах.

"Своїм рішенням про скасування мораторію на перевірки з дотримання пожежної безпеки у навчальних закладах, Кабмін зробив перший крок на зустріч дітям. ... крок до повернення необхідного контролю туди, де він обов'язково має бути, аби мінімізувати ризики та загрози життю і здоров'ю людей.

Дуже прикро, що перш ніж збагнути необхідність цього рішення, чиновники дочекалися росту статистики пожеж та навіть загибелі дітей (у санаторії “Вікторія”)...", - написав він.

С.Тригубенко переконаний, що тепер Уряд має скасувати мораторій на перевірки постачальників продуктів шкільного та дошкільного харчування.

"Сьогодні, масові отруєння у школах і садочках в різних регіонах країнах фіксуються мало не щодня. Офіційна статистика свідчить, що понад 60% постраждалих від харчових отруєнь цього року - діти. Саме тому у цю сферу конче необхідно повернути належний контроль та працюючий захист інтересів. І для цього достатньо лише одного папірця з КМУ", - написав він.

Нагадаємо, в Україні діє мораторій на перевірки бізнесу, введений в серпні 2014 року. Однак, експерти стверджують, що він себе не виправдав. З причини того, що мораторій поширюється на небезпечні види держдіяльності, в Україні почастішали отруєння, пожежі, виробничі травми, фальсифікація товарів.

За скасування мораторію на перевірки виступили чотири відомства країни — Мінприроди, ДСНС, Держпродспоживслужба і МЕРТ. Держпродспоживслужба, зокрема, заявила про фактичну втрату державного контролю за харчовою безпекою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!