Яценюк: Зараз треба думати, як людям дати їжу і роботу

Наразі план Росії з політичної дестабілізації змінився на соціальну і економічну, відтак уряду разом із Державною фіскальною службою необхідно шукати «відповідь на питання, як людям дати їжу і роботу».

Про це Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк сказав на нараді у Державній фіскальній службі 15 липня, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Тепер їхній план з політичної дестабілізації, сепаратистської ідеології змінився на соціальну і економічну дестабілізацію. Ті самі, які брали участь в мітингах за Новоросію, вже починають розказувати про пенсії й зарплати. Це ті самі особи — агентура ФСБ, яка була сюди заслана десятки років тому»,— сказав глава уряду.

Він підкреслив, що нині Кабміну разом із ДФС необхідно шукати «відповідь на питання, як людям дати їжу і роботу», водночас президент Росії «буде робити все, щоб закривати ринки, розкачувати ситуацію, в тому числі й через корупцію ДФС».

«Нам потрібно фінансувати армію і оборону. Нам потрібно, щоб українці знали, що ми здатні захистити свою державу. А ще знали, що Податкова влада, Податкова служба і нова Державна фіскальна служба не залишилася анклавом корупції»,— наголосив Яценюк.

Глава уряду дав низку розпоряджень ДФС, зокрема — щодо розробки Кодексу економічного зростання. Він також наголосив на необхідності зменшення кількості податків, збільшення бази оподаткування і спрощення системи оподаткування.

«В Україні треба змінити систему оподаткування і відношення до платника податку»,— переконаний він.

Яценюк також доручив створити службу фінансових розслідувань. «Ліквідація податкової міліції і нова якість у фінансових розслідуваннях»,— поставив завдання Премʼєр-міністр.

Крім того, він наголосив на необхідності переходу «на якісно нову форму перевірок» — безвиїзні перевірки, із застосуванням ІТ-технологій, через бази даних, які є в ДФС.

Яценюк доручив також невідкладно ввести спеціальні рахунки ПДВ та наголосив, що робитиме все для того, аби було у парламенті було ухвалено рішення про «податковий компроміс».

Премʼєр-міністр повідомив, що ці доручення мають бути виконані до вересня 2014 року. «У вас часу до 1 вересня. І то це занадто багато»,— підкреслив Яценюк і додав: «Йдеться не про долю Державної фіскальної служби, а про долю країни. Люди хочуть реальних дій. Зробіть це. Заставте своїх працівників виконувати те, на що їх призначали».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!