Сьогодні у Тбілісі поховали Е.Шеварднадзе

Сьогодні у столиці Грузії поховали останнього міністра закордонних справ СРСР та другого президента Грузії Едуарда Шеварднадзе, передає «Новости-Грузия».

Повідомляється, що тіло другого президента Грузії було віддане землі в парку на території Крцаніської резиденції, де він проживав останні роки. Тут десять років тому була похована його дружина, Нанулі Шеварднадзе.

Труну з тілом покійного доставили на територію резиденції із собору Святої Трійці (Самеба), де проходила церемонія прощання. Вдень у неділю траурна процесія у супроводі поліцейського ескорту урочисто проїхала через центр Тбілісі.

Нагадаємо, Е.Шеварднадзе помер 7 липня на 87-му році життя.

Довідка УНН: Е.Шеварднадзе (25 січня 1928 — 7 липня 2014) — політичний діяч СРСР та незалежної Грузії. Президент Грузії у 1992—2003 роках. Був міністром закордонних справ Радянського Союзу за М.Горбачова — з 1985 по 1990 рр. У 1995 році він став президентом Грузії. Восени 2003 року був змушений подати у відставку в результаті “революції троянд”.

У жовтні 1999 року отримав Орден князя Ярослава Мудрого I ступеня — за визначний особистий внесок у розвиток співробітництва між Україною і Грузією, зміцнення дружби між українським та грузинським народами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!