Суд у справі В.Януковича звернеться до ВРП щодо висловлювань Генпрокурора та інших на адресу суду

Суд у справі В.Януковича звернеться до ВРП щодо висловлювань Генпрокурора та інших на адресу суду

“Суд погоджується із захистом, що такі дії Генеральногопрокурора, а також інших високопосадовців, яких назвав захист, якщотакі висловлювання дійсно мали місце, вони є недопустимими, томудані матеріали суд скерує до Вищої ради правосуддя, яка маєповноваження реагувати, в тому числі, щодо Генерального прокурораУкраїни”, — сказав суддя В.Дев’ятко.

Оболонський районний суд Києва, який розглядає кримінальнепровадження за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича удержавній зраді, за клопотанням захисту вирішив звернутися до Вищоїради правосуддя стосовно надання оцінки висловлюванням Генеральногопрокурора Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова наадресу суду. Про це повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко,передає кореспондент УНН.

Під час засідання захист В.Януковича навів низку матеріалів звисловлюваннями Ю.Луценка, А.Авакова, А.Матіоса, І.Ківи та інших,які, на їхній погляд, можуть свідчити про тиск на суд.

Як повідомляв УНН, 29 травня Оболонськийрайонний суд Києва продовжив підготовче засідання у кримінальномупровадженні за обвинуваченням у державній зраді екс-президентаВіктора Януковича.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!