Вибори в Франції та Німеччині не заважають роботі «нормандського формату» - І.Климпуш-Цинцадзе

Вибори в Франції та Німеччині не заважають роботі “нормандського формату” - І.Климпуш-Цинцадзе

Іванна Климпуш-Цинцадзе

Президентські вибори у Франції та майбутні вибори у Німеччині не заважають роботі “нормандського формату”, який Україна продовжує на всіх рівнях. Про це в інтерв’ю журналістам після урочистостей на честь відкриття Дня Європи заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції , передає кореспондент УНН.

“Я думаю, що "нормандський формат" має абсолютну можливість зараз працювати, є діючі керівники Німеччини. До виборів практично 4 місяці (у Німеччині - ред.), є обраний новий президент Франції, який вже сьогодні вступає в свої повноцінні права, і обов’язки, тому я вважаю, що уже з завтрашнього дня він зможе працювати, незважаючи на вибори в Франції в Національну асамблею”, — сказала вона, відповідаючи на питання журналістів, коли, зможе відновити повноцінну роботу “нормандський формат” враховуючи вибори у Франції та Німеччині.

Вона нагадала, що за міжнародну політику Франції перш за все несе відповідальність президент.

“Думаю, що нічого не мало би стримувати роботу в цьому і вона продовжується незалежно від виборів, на всіх рівнях, весь час у нашому діалозі з нашими партнерами”, - підкреслила І.Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, США можуть долучитися до окремих елементів переговорів в "нормандському форматі".

Як повідомляв УНН, П.Порошенко сподівається на активізацію Нормандського формату.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!