Автореєстр відшкодування ПДВ розширить можливості боротьби з корупцією – П.Порошенко

Автореєстр відшкодування ПДВ розширить можливості боротьби з корупцією – П.Порошенко

Петро Порошенко

Під час засідання Національної ради реформ Президент наголосив на тому, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади, передає УНН з посиланням на прес-службу президента.

“Починаючи з 1 квітня все суспільство, нарешті, — бізнес, громадські активісти, — побачать відкритий реєстр ПДВ. Це те, чого вони не чекали 25 років. Це була таємниця за сімома печатками. Це було останнє від залишків “азаровщини”, які на цьому заробляли і робили політичну корупцію,” — зазначив П.Порошенко.

Він зауважив, що серед маніпуляцій з ПДВ, використовувалась схема за якою в Україну завозились банани і продавались за готівку. Потім по документам передавались на фірму-транзитера і “перетворювались” на будівельні матеріали, а держава мала відшкодувати ПДВ.

“Глава держави переконаний, що зупинити маніпуляції з відшкодуванням податку на додану вартість можливо лише тоді, коли Державна фіскальна служба разом з Міністерством фінансів, завдяки прозорому механізму, отримає право зупиняти підозрілі операції з повернення ПДВ,” — йдеться в повідомленні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!