На Сході почастішали спроби перевезення великих партій наркотиків – А.Сенченко

За останній тиждень почастішали спроби перевезення великих партій наркотиків через державний кордон України у Луганській та Донецькій областях. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки заступника голови Адміністрації Президента України Андрій Сенченко з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Згідно з оперативною інформацією, яка є, очікується різкий сплеск наркотрафіку через кордон у Луганській та Донецькій областях для того, щоб, по-перше, ці регіони і вся країна захлинулась у цих наркотиках»,— зазначив Андрій Сенченко.

Тимчасово виконуючий обов'язки заступника Глави АПУ від імені влади звернувся до мешканців Донбасу з проханням підтримати українських прикордонників, які протистоять напливу наркотрафіку.

«Велике прохання – і морально, і можливо в інших формах підтримати прикордонників. Вони сьогодні виконують дуже важливу функцію захисту країни, захисту кордону країни та захисту дітей, молоді не лише у Донбасі, але в усій країні від намагань наркоторговців втопити країну у наркотиках»,— сказав Андрій Сенченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!