Колишній керівник «Microsoft Україна» стає заступником голови адміністрації президента

Президент Петро Порошенко призначив сьогодні Дмитра Шимківа заступником голови адміністрації президента з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ, повідомляє прес-служба голови держави. Він представив новопризначеного на зустрічі з представниками громадських реформаторських рухів. «На базі адміністрації президента буде створено єдину платформу і місце для взаємодії в питаннях впровадження реформ і консолідації між президентом, урядом, Верховною Радою і, найголовніше, громадянським суспільством», — наголосив президент.

За словами Порошенка, Шимків — саме та людина, яка сьогодні має представляти президента в діалозі в цьому чотирикутнику.

«Я впевнений, що першочерговим завданням буде створення та систематизація нашої єдиної команди», — сказав президент.

Голова держави наголосив, що одним із перших завдань для Шимківа, який раніше працював генеральним директором «Microsoft Україна», стане запровадження електронного врядування в адміністрації президента.

Раніше сьогодні Дмитро Шимків повідомляв у фейсбуці, що від сьогодні не працює в компанії «Microsoft Україна», але не уточнював, на яку нову роботу переходить.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!