П.Порошенко переймає досвід розвинених Європейських держав в питанні кадрової політики - експерт

Президент Петро Порошенко переймає досвід розвинених Європейських держав в питанні кадрової політики. Про це свідчить останні його призначення в силовому блоці, а перед цим комплектація його офісу представниками так званого креативного класу ефективними менеджерами, які запропонували свої послуги державі. Про це в коментарі УНН сказав політичний аналітик Павло Нусс.

«Призначенням гендиректора „Microsoft Україна“ Дмитра Шимківа заступником глави Адміністрації Президента з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ демонструє, що президент робить ставку на системне реформування та на розвиток сучасних інноваційних технологій»,— говорить аналітик.

На переконання експерта, це призначення свідчить, що Порошенко відмовився від партійних квот.

«Додатковою перевагою призначення Шимківа є й те, що це свідчить про відмову Порошенка від партійних квот, які за своїм принципом стимулювали політичну корупцію та фактично блокували „соціальний ліфт“ для ефективного державного менеджменту. Додам, що Дмитро Шимків став відомим завдяки своєї активності під час Революції Гідності»,— сказав П.Нусс.

Як відомо, сьогодні заступником голови Адміністрації Президента було призначено екс-керівника «Microsoft Україна». Відповідний Указ міститься на сайті Глави держави.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!