Вашингтон готує кілька варіантів санкцій для Росії — мінфін США

Американський уряд розробляє кілька можливих варіантів застосування санкцій проти представників російської влади та економіки РФ. При цьому відбуваються консультації з міжнародними партнерами щодо одночасного застосування таких обмежень.

Про це заявив помічник глави мінфіну з протидії фінансуванню тероризму Деніел Глейзер (Daniel L. Glaser) у середу під час слухань у Комітеті з міжнародних відносин Сенату США, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Указ Президента 13662 уповноважує міністра фінансів застосовувати адресні санкції проти фізичних та юридичних осіб, що діють в секторах російської економіки, за погодженням з держсекретарем. Наразі ми розробляємо кілька варіантів, щоби вжити заходів по відношенню до цієї (російської. — Ред.) влади, в тому числі, повʼязаних із широким секторальним спектром, у разі, якщо РФ не запровадить негайних заходів щодо деескалації»,— заявив Глейзер.

Він підкреслив, що така підготовка «включає тісні консультації й координацію з партнерами в ЄС, G-7 та іншими країнами, щоб максимізувати вплив на російську економіку».

Глейзер повідомив, що впродовж останніх двох тижнів відвідав з візитами Францію, Німеччину та Великобританію «з метою просування процесу підготовки».

Крім того, за його словами, уряд США співпрацює з міжнародною спільнотою, щоб підтримати український уряд у поверненні економіки на тверду опору.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!