В.В’ятрович: інцидент із вінком - спроба залякати задля зупинки діяльності Інституту нацпам"яті

В.В’ятрович: інцидент із вінком - спроба залякати задля зупинки діяльності Інституту нацпам

Володимир В’ятрович

Керівник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович пов’язує інцидент з вінком зі спробою залякати. Про це він заявивв коментарі "Радіо Свобода", передає УНН.

“Підтверджую. Самого вінка я не бачив. Я так розумію, його поставили, сфотографували і після цього забрали. Судячи з фото, це було зроблено вчора — на фото обгорілі і помиті двері. Пов’язую це зі спробами залякати, щоб зупинити діяльність інституту”, — сказав директор Інституту Нацпам’яти.

“Я думаю, що це якісь проросійські сили в Україні або навіть за її межами”, — додав він.

Раніше В.В’ятрович повідомив, що в коментарях до його дописів у соцмережах публікували фото з “похоронним” вінком з його іменем біля дверей Інституту.

Останнім часом в Українському інституті національної пам’яті повідомляли про низку атак, зокрема, 1 березня В’ятрович заявив, що вночі невідомі підпалили двері Інституту.

16 лютого В’ятрович повідомляв, що під дверима Українського інституту національної пам’яті невідомі розлили червону фарбу і залишили наліпки “Славянская стража”. Крім того, того ж дня невідомі намагалися напасти на директора Інституту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!