Н.Холодницький: інформації про стан Р.Насірова зараз немає

Н.Холодницький: інформації про стан Р.Насірова зараз немає

Роман Насіров

Наразі конкретної інформації про стан голови Державної фіскальної служби наразі немає. Про це повідомив в ефірі “112 Україна” голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає кореспондент УНН.

“Зараз чекаю інформацію від всіх детективів щодо встановлення всіх тих обставин. Я бачив в інтернеті, що є різні твердження, що він був без свідомості і зараз ми цю інформацію перевіряємо, оскільки прокурора антикорупційної прокуратури так і не допустили до підозрюваного, а підозру оголошували детективи НАБУ, які все-таки змогли, і за це ми їм вдячні, пройти в приміщення лікарні („Феофанія“ — ред.). Зараз всі інші подробиці будемо уточнювати, — сказав голова САП.

Він також зазначив, що вчора, 2 березня, прокурора антикорупційної прокуратури до Р.Насірова не допустили.

„Дійсно вчора були детективи разом з прокурором, попередньо встановивши його місце перебування, а саме — в лікарні“ Феофанія”. Вони прибули на місце з метою повідомити йому про підозру. Ні прокурора, ні детективів не пропускали довгий час. Прокурора антикорупційної прокуратури так і не допустили до Романа Насірова та оголошення про підозру оголошував старший детектив групи", — відзначив Н.Холодницький.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!