В.Медведчук прокоментував намір ультраправих сил об"єднатися

В.Медведчук прокоментував намір ультраправих сил об

Віктор Медведчук

Лідер Громадського руху “Український вибір — Право народу” прокоментував заяву радикальних сил про намір об’єднатися. На думку політика, таке об’єднання свідчить про те, що “в Україні піднімає голову печерний націоналізм”, передає УНН із посиланням на прес-службу громадського руху.

“І „Марш національної гідності“ лише підтвердження того. У числі вимог учасників акції — розрив дипломатичних відносин з Росією, блокування торгівлі з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей, відмова від Мінських угод і перехід до силового вирішення конфлікту на Донбасі”, — зазначив В.Медведчук.

Лідер “Українського вибору” впевнений: дії радикалів становлять загрозу національній безпеці.

“Ультраправі сили як оплот „партії війни“ працюють на загострення протистояння, розкол суспільства. Скажу більше: дії і заклики ура-патріотів (наприклад, „Ми можемо змінити світ ... Ми продемонстрували свої європейські прагнення і тепер повинні довести, що ми змінимо цю країну і весь світ на краще“) несуть загрозу всьому цивілізованому суспільству. Люди старшого покоління, які добре знають історію минулого століття, які знають, з чого починався нацизм в Німеччині, прекрасно розуміють, наскільки небезпечні подібні ідеї. Особливо для нинішньої молоді, яка втратила ціннісні орієнтири і не завжди здатна відділяти зерна від полови”, — пояснив В.Медведчук.

У той же час політик зазначив, що громадянське суспільство не сприймає ідеї радикалів.

“Народ втомився від агресії і насильства, він хоче миру, стабільності, впевненості в завтрашньому дні, а тому готовий підтримувати тільки ті політичні і громадські сили, які здатні реалізувати мирний план і вивести Україну із затяжної політичної і соціально-економічної кризи. Українці висловлюються на підтримку ідей "партії миру" — ідей, які не роз’єднують, а об’єднують країну і народ ”, - резюмував В.Медведчук.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!