у ФРН анонсували зустріч голів МЗС "нормандської четвірки" на полях G20

у ФРН анонсували зустріч голів МЗС "нормандської четвірки" на полях G20

Він зазначив, що наступного тижня у Бонні можуть відбутися "переговори щодо підтримання режиму припинення вогню на Донбасі".

Переговори міністрів закордонних справ "нормандської четвірки" щодо перемир'я на Донбасі можуть відбутися наступного тижня на полях зустріч G20 у Бонні. Про це повідомив уповноважений уряду ФРН з питань співробітництва з Росією Гернот Ерлер, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

За його словами, "цю тему буде обговорено на переговорах міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" (Росія, Україна, Франція, ФРН), яка відбудеться в рамках зустрічі Великої двадцятки у Бонні".

Г.Ерлер вважає, що укладені два роки тому мінські домовленості залишаються цілком прийнятними, проте, на жаль, бракує волі для їх виконання.

Раніше Верховний представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що ЄС і далі підтримує роботу в "нормандському форматі" для врегулювання ситуації на Донбасі.

"Разом з усіма міністрами (держав-членів ЄС - ред.) ми ще раз підтвердили... нашу готовність ще більше супроводжувати та підтримувати роботу наших колег у "нормандському форматі", - зауважила вона.

Нагадаємо, 7 лютого лідер РФ і Німеччини В.Путін і А.Меркель домовились про зустрічі у “нормандському форматі”.

Також нагадаємо, голови МЗС РФ та Німеччини С.Лавров і З.Габріель обговорили реалізацію мінських домовленостей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!