На Черкащині й Житомирщині — хвиля патріотичних інсталяцій

Синьо-жовта хвиля патріотичного стріт-арту нестримно шириться Україною. Цими вихідними чи не найактивніше забарвлювалися у кольори національного прапора Черкаська та Житомирська області.

Так, у Черкасах були наряджені у кольори українського прапора так звані «річкові ворота» міста: містяни власними силами розфарбували паркан річкового порту. А вже наступними вихідними активні містяни планують розфарбувати у національні кольори огорожі міського Ювілейного парку.

Долучилися до патріотичної ініціативи черкащан і жителі Умані. За один день міст на трасі Київ-Одеса на веселощі і під схвальні сигнали проїжджаючих водіїв став жовто-блакитним. Щоправда, лиш одна його сторона, другу місцеві активісти планують прикрасити найближчими вихідними, повідомляють місцеві ЗМІ.

А на Житомирщині лідерами патріотичного стріт-арту стала молодь села Чайківки Радомишльського району. Підтримуючи односельчан, які беруть участь у АТО, активісти забарвили у жовто-блакить максимум вуличних атрибутів: стовпи, паркани та головну автозупинку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!