Інавгурація Дональда Трампа та майбутні взаємини України і Росії на думку українців

Українці одними з перших привітали 45-го президента США Дональда Трампа с інавгурацією! Під час церемонії інавгурації Трамп приніс присягу на Біблії, що належала 16-му президенту США Аврааму Лінкольну, а урочистий парад відбувся на «головній вулиці Америки» — Пенсильванія-авеню у Вашингтоні.

Постать республіканця Дональда Трампа в сучасній політиці є доволі одіозною, провокаторською та суперечливою. Але чи буде таким Трамп на посту президента США покаже час.

Активісти з Маніфестуму вирішили розпитати у киян та гостей столиці: хто такий Дональд Трамп, чи підтримуватиме він Україну, як це робив Барак Обама, у конфлікті з Росією? Привітання нового президента США.

Теми опитування:

  • Що вам відомо про Дональда Трампа до того, як він став президентів Сполучених Штатів Америки?
  • Чи буде Дональд Трамп підтримувати Україну в конфлікті з Росією?
  • Що б ви хотіли побажати Дональда Трампа в інавгурації на пост президента США?

Довідка про 45-го президента США

Дональд Джон Трамп (Donald John Trump) народився 14 червня 1946 році у Нью-Йорку, в заможній сім'ї власника будівельних компаній Фреда Трампа. Після закінчення університету працював у компанії батька, пізніше розбудовував свою власну.

Дональд Трамп — один з найбагатших американських підприємців, власник однієї з найбільших будівельних компаній США, продюсер та телеведучий. Серед статків Трампа, побудуванні його компанією будинки у престижних районах Нью-Йорка та інших американських містах. Власником транспортної компанії та низки казино.

У 2015 року американський журнал "Forbes" оцінив статки Трампа в 4,1 млрд. доларів США. За версією самого Дональда його статки набагато більші, а розбіжність у цифрах пояснюється в складності визначення реальної ціни об'єктів нерухомості.

Дідусь та бабуся Дональда Трампа з боку батька були німецькими іммігрантами: Фредерік Трамп та Елізабет Крайст. Дідусь іммігрував до США 1885 року. Також Трамп має шотландські корені з боку матері.

У Трампа є два брати і дві сестри. Старша сестра Меріенн Трамп-Беррі — суддя федерального апеляційного суду та мати Девіда Дезмонда, відомого в США нейропсихолога та письменника.

8 листопада 2016 року виграв 45-ті Президентські вибори в яких супротивником була Хілларі Клінтон від Демократичної партії.

Журнал "The Economist", аналізуючи політичну позицію Трампа, дійшов висновку, що він є демагогом та популістом. У той же час Трамп критикує хедж-фонди та лоббістів і виступає за державну систему охорони здоров'я та медичне страхування для всіх. В економіці частково дотримується протекціоністських позицій.

На думку журналістів "The Washington Post" Дональд Трамп роками працював зі своїми потенційними виборцями, що виросло в своєрідний «антиістеблішмент» правого краю політичного спектру з потужною присутністю у медіа та нищівною критикою офіційного Вашингтона та політичної еліти США.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!