Україна провела ракетні навчання біля окупованого Крима

На Херсонщині,,біля адмінкордону з окупованим Кримом, підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання «Південь» разом з підрозділами бойового забезпечення провели тактико-спеціальні заняття.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

«Під час занять військовослужбовці відпрацювали питання управління й взаємодії різнорідних підрозділів: аерозольне маскування при зміні стартових позицій, скрите висування в райони розгортання підрозділів ППО, а також сумісний рух колони на велику відстань»,— йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що особливістю цих навчань стало виконання поставлених завдань підрозділами ППО як вдень, так і вночі.

Також під час занять військовослужбовці, які пройшли військовий вишкіл в зоні проведення АТО, ділилися досвідом з випускниками навчальних підрозділів минулого року.

«При підведенні підсумків керівництвом було акцентовано увагу на необхідності вдосконалення бойового злагодження розрахунків та набуття практичного досвіду з бойового застосування штатного озброєння та військової техніки»,— заявили в Міноборони.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!