Децентралізація залишиться пріоритетом уряду, - Гройсман

Фото з архіву "Дня"

Премʼєр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що децентралізація залишиться пріоритетом у діяльність його уряду. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

На думку премʼєра, зміни в Україні почнуться з місцевого управління і децентралізації. «Я боровся за цю реформу, ще будучи Вінницьким міським головою. Я боровся за неї з перших днів роботи в центральної влади. І сьогодні особливо радію, коли бачу, що на місцях зʼявилися ресурси і починають вирішуватися проблеми, які не вирішувалися роками. Радію, тому що кожній людині приємно бачити, як витрачені зусилля починають приносити результати»,— написав премʼєр.

«Хочу запевнити, що децентралізація далі залишається нашим пріоритетом і буде тільки набирати обертів. Новий рік буде вже третім роком повноцінної реалізації реформи децентралізації. А значить у містах і селах будуть і в цьому році зʼявлятися нові і відремонтовані школи, дитячі садки, амбулаторії та фапи, стадіони і клуби, дороги і тротуари. І це ті речі, які безпосередньо впливають на якість повсякденного життя наших громадян»,— підкреслив глава уряду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!