Як і де провести новорічні свята в Києві

У Києві до новорічно-різдвяних свят підготували низку цікавих локацій з розвагами, фудкортами, ярмарками, фотозонами й концертами.

В новорічну ніч порядок забезпечуватимуть 11 тисяч правоохоронців

В Україні в новорічну ніч під час проведення масових заходів до забезпечення громадської безпеки буде залучено близько 10 тисяч співробітників Національної поліції і тисяча військовослужбовців Національної гвардії.

Як повідомляє Департамент комунікації Нацполіціі, в новорічну ніч заплановано проведення понад тисячу новорічних масових заходів за участю майже 750 тисяч громадян.

Поліція просить громадян поставитися з розумінням до роботи правоохоронців, не створювати конфліктних ситуацій і не порушувати громадський лад.

У Києві в новорічну ніч чергуватимуть близько тисячі правоохоронців, а для забезпечення порядку біля центральної ялинки і ще 10 ялинок в районах міста додатково залучать 500 осіб особового складу як Нацполіції, так і Нацгвардії.

Нагадаємо, 29 грудня поліція Києва та співробітники Нацгвардії перейшли на посилений режим роботи. За словами правоохоронця, з 28 по 30 грудня проводяться оперативно-тактичні заходи щодо попередження та припинення злочинів у Києві, на вулицях Києва, залізничних та автовокзалах, транспортних зупинках і платформах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!