У Закарпатській ОДА розповіли ТОП пріоритетних завдань Г.Москаля по області на 2017 рік

У Закарпатській ОДА розповіли ТОП пріоритетних завдань Г.Москаля по області на 2017 рік

Так, у 2017 році Г. Москаль планує спрямувати кошти від дорожнього експерименту на ремонт та розбудову доріг місцевого значення. Триватиме також капітальний ремонт дороги національного значення “Мукачево — Рогатин”, загальна вартість якого становить 2 мільярди гривень. За цю суму ремонтники повністю поміняють асфальтне покриття на дорозі протяжністю 209 кілометрів.

Наступний рік для голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля має стати роком розбудови дорожньої інфраструктури, реалізації соціально спрямованих та мистецьких проектів, розповіли УНН у прес-службі Закарпатської ОДА.

Ремонт доріг

Будівництво хоспісу у м.Виноградів

Наступний рік має ознаменуватися для Закарпаття завершенням будівництва хоспісу у м. Виноградів, що стане першим в Україні обласним закладом такого типу. Ще у 2012 році Єврокомісія своєю спеціальною програмою виділила на проект грантові кошти у розмірі понад 739 тисяч євро. Згодом об′єкт опинився у центрі скандалу через фінансові махінації. Однак у 2016 році Г. Москаль ініціював передачу хоспісу на баланс області, з бюджету якої установу й мають добудувати. Більше того, утримання персоналу та будівлі також візьме на себе Закарпатська область.

Ремонт вулиці ім. Джона Леннона та відкриття площі ім. Енді Воргола

У 2017 році має бути реалізовано й ряд мистецьких задумів голови Закарпатської ОДА. Йдеться, передусім, про ремонт вулиці імені Джона Леннона та відкриття площі імені Енді Воргола, яку стилізують у традиціях поп-арту. Нагадаємо, що топоніми отримали нові назви з ініціативи Г. Москаля у рамках дії закону про декомунізацію.

Окрім того, як повідомили УНН у прес-службі Закарпатської ОДА, її очільник планує у наступному році презентувати в атріумі облдержадміністрації експозицію копій робіт Е. Воргола.

Висадити блакитну ялинку біля Закарпатської ОДА

Однією з особистих обіцянок Г. Москаля, яку він озвучив у переддень новорічних свят, було висадження блакитної ялини біля будівлі ОДА. Згодом це дерево має стати головною новорічною ялинкою Закарпаття і замінити лісові красуні, які щороку привозять до обласного центру лісівники. Реалізувати задум Г. Москаль планує вже навесні 2017 року, посадивши власноруч ялинку на площі Народній в Ужгороді.

“Роботи безумовно багато, і важко виокремити якісь топові завдання чи плани на наступний рік. Однак для завершення поточних робіт в області та реалізації нових соціально значущих проектів Геннадій Москаль обіцяє лишитися на Закарпатті у 2017 році. Це, свого роду, теж завдання на прийдешній рік”, — розповів УНН директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Ярослав Галас.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!