Більше 650 іноземних суден цього року зайшли до портів Криму - В.Назаренко

Більше 650 іноземних суден цього року зайшли до портів Криму - В.Назаренко

“Ми оперативно реагуємо на будь-яку інформацію про захід іноземних суден до закритих Україною портів на тимчасово окупованій території. До відомчої бази відстеження надводної обстановки нами внесено дані про 652 таких судна”, — сказав В.Назаренко.

До відомчої бази відстеження надводної обстановки Державною прикордонною службою занесені дані про 652 іноземних судна, які зайшли до закритих Україною портів на тимчасово окупованій території Криму. Про це під час прес-конференції повідомив голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко, передає кореспондент УНН.

За його словами, завдяки змінам у законодавстві створено передумови до затримання таких суден порушників та їх вантажів.

“Зокрема, нещодавно було затримано судно на Дунаї з прапором Танзанії, що слідувало із Севастополя до молдовського порту з вантажем соди. Наразі судно арештовано, а капітану оголошено про підозру”, — наголосив В.Назаренко.

Також він додав, що такі затримання стануть попередженням для тих, хто намагається працювати з окупантами.

Нагадаємо, прикордонники затримали у внутрішніх водах української частини Дунаю вантажне судно “SKY MOON”, яке порушило порядок в’їзду-виїзду до тимчасово окупованої території Криму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!