НАБУ за результатами аналізу е-декларацій розслідує 7 проваджень щодо нардепів

НАБУ за результатами аналізу е-декларацій розслідує 7 проваджень щодо нардепів

«Всього – 10, серед них народних депутатів, здається – 7»,— заявив він, відповідаючи на запитання скільки проваджень відкрито за результатами аналізу електронних декларацій.

Національне антикорупційне бюро за результатами аналізу електронних декларацій розслідує 7 проваджень щодо народних депутатів. Про це повідомив заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі «112 Україна».

«Ми не можемо відкрити одразу 450 проваджень… це є перші провадження»,— додав Холодницький.

«За принципом — в кого найбільше викликають емоції задекларовані статки, незалежно від фракції. Це різні фракції»,— зауважив керівник САП у відповідь на запитання: за яким принципом обирались чиновники для перевірки декларацій.

"Дуже цікаво, що парламентський корпоративізм діє в протилежному сенсі. «БПП» пише на «Народний фронт», радикали – на «БПП і „Народний фронт“. Такі, знаєте – перевірте не мене, перевірте мого сусіда»,— додав Холодницький.

Як повідомлялося, 12 грудня, НАБУ розпочало розслідування ще семи проваджень на підставі аналізу інформації з електронних декларацій, відомості про них внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань упродовж 7-9 грудня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!