У Києві відкрили бульвар Вацлава Гавела і встановили меморіальну дошку

У Києві 15 грудня відкрили бульвар Вацлава Гавела та меморіальну дошку на його честь на фасаді приміщення РАЦСу Солом’янського району.

Як повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації, це данина високої поваги першому президенту Чехії, високоавторитетному політичному діячеві і національному герою.

За словами заступника голови КМДА Миколи Поворозника, безцінний спадок, який залишає по собі людина, – це добрі справи, що живуть в пам’яті вдячних потомків.

«Колишній президент Чехословаччини, а потім перший президент Чехії Вацлав Гавел залишається в Україні символом чесної політики, політики, зверненої до людини, її сумління та її гідності. Для українських демократичних політиків його опір режиму був прикладом, а його робота на посаді президента країни засвідчила, що чесність і політика є сумісними»,— наголосив столичний чиновник.

Поворозник також зазначив, що Гавел до останніх днів життя підтримував країни колишнього соціального табору в їхньому прагненні побудувати демократичні держави, при цьому часто згадував і Україну.

Раніше в Києві зʼявився проспект Степана Бандери (замість Московського – ред.).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!