«Вести» інсценували напад, щоб швидше перебратися у Москву?

Напад на газету «Вести» не вигідний нікому, окрім самої газети «Вести».

Про це у своєму Facebook написав журналіст Української правди Сергій Лещенко.

«Пишуть, що у редакції газети «Вести» розбили усі вікна. Напад стався у дуже дивний час — в суботу, коли газета не працює. З того що я знаю — редакція саме до осені збиралася переїхати у новий офіс у бізнес-центрі «Гуллівер», який належить фірмам колишнього ʼмінздохаʼ Клименка,— тіньового власника холдингу «Вести»,— пише Лещенко.

На думку журналіста УП, тепер, після нападу, можна вимагати від Клименка, щоб він прискорив переїзд — «адже працювати у старому офісі небезпечно».

«Ну і цим нападом редактор газети Ігор Гужва як жертва «бендерівських репресій» завжди може набити собі ціну перед Москвою, де йому так подобалося працювати. Для будь-якої розсудливої людини зрозуміло, що набіг на газету «Вести» не вигідно нікому, окрім самої газети «Вести»,— робить висновок Лещенко.

Як передавав Укрінформ, невідомі у масках близько 11 ранку у суботу розгромили київський офіс газети «Вести». Про це повідомив нічний редактор «Вестей» Григорій Грінь, який знаходився в офісі.

За його словами, він почув кілька пострілів, потім у вікна на першому і другому поверхах полетіли камені. Після цього у приміщення пустили сльозогінний газ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!