Блогер Торгало вибачився перед Яценюком за поширення пліток про вілли в Маямі

Автор інформації про нібито придбання екс-премʼєром Арсенієм Яценюком 24 вілл у США Олег Торгало вибачився за цю публікацію, а також повідомив, що не має ніяких підтверджень своєї заяви, яка «по суті, є переказом пліток з Майямі». Про це Торгало написав у коментарях на сторінці Яценюка у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

У своєму повідомленні він розповів, що його пост про нібито придбання Яценюком у США 24 вілл заснований на оповіданні його «американського друга», який після резонансу, викликаного цією історією, «замовк і відключив усі види звʼязку».

«Я заявляю, що мої обвинувальні твердження з приводу купівлі вілл виявилися просто переказом пліток з Майямі. Я прошу вибачення в Арсенія Яценюка»,— заявив Торгало.

Крім того, він запевнив, що ця публікація «пліток з Майямі» не була спланованою акцією з дискредитації екс-премʼєра, а йому самому прикро, що його «необдуманим вчинком» скористалися антиукраїнські ЗМІ. На підтвердження своїх слів Торгало висловив готовність пройти тест на поліграфі.

Раніше Яценюк подав на Торгало в суд.

«Заявляю, що не маю і ніколи не мав у власності ні рухомого, ні нерухомого майна за межами держави Україна, не маю іноземних рахунків у банках, не маю жодного відношення до іноземних компаній, тим паче не є власником або кінцевим бенефіціаром компаній, зареєстрованих за межами нашої Держави»,— заявив премʼєр.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!