Саакашвілі в центрі Києва зібрав свою партію під гаслом "Остання зима цієї влади"

Саакашвілі в центрі Києва зібрав свою партію під гаслом

Участь у заході беруть кілька тисяч осіб, повідомляє «Українська правда».

У центрі Києва біля памʼятника Вʼячеславу Чорноволу проходять збори прихильників нової ініціативи екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі «Рух нових сил».

Біля Музейного провулка розміщена сцена з великим білбордом «Остання зима цієї влади». Дорога по вул. Грушевського перекрита, траспорт не їздить. На сцені крім Саакашвілі присутні Юлія Марушевская і екс-глава Нацагентства з питань держслужби Денис Бродський, який веде мітинг.

Серед людей, які зібралися на захід, присутній молодь. В руках учасники тримають національні прапори та прапори ЄС, також в натовпі можна бачити прапори партії «5.10».

Раніше на центральних вулицях Києва і на виході з метро волонтери і члени «РНС» роздавали перехожим запрошення — листівки про мітинг.

Громадський порядок на заході забезпечують бійці Нацгвардії.

Як наголошується на сайті «Руху нових сил» в Facebook, партія «відкрита для всіх, але принципово на наших умовах: тільки нові обличчя, тільки ті, хто не грабував Україну, ті, хто будуть будувати нову успішну країну для майбутнього наших дітей, а не для власного збагачення».

На сайті «РНС» зазначається, що збори проводяться, «щоб голосно висловити все наболіле».

«Колосальний кредит довіри, який отримала діюча Верховна Рада, витрачений. Замість реальних змін ми отримали їх імітацію … Нас зрадили. І ми говоримо — вистачить. Україні потрібен професійний Кабмін, патріотичний парламент і відповідальний гарант Конституції. Покажемо» червону картку «влади — цим горе-реформаторам. Досить чекати — пора діяти! Це повинна бути остання зима цієї Ради. Ми вимагаємо перевиборів»,— заявили в «Русі нових сил».

Відзначимо, частина глав районних державних адміністрацій (РДА) Одеської області заявили про намір подати у відставку після звільнення з поста голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!