Тимчук та Шуфрич наживо здали проби на наркотики. Барна та Мураєв відмовилися

Народний депутат від «Народного фронту» Дмитро Тимчук в ефірі телеканалу «112 Україна» здав тест на вміст наркотичних речовин.

Під час здачі тесту нардеп зазначив, що має намір голосувати за законопроект про перевірку держслужбовців на нарко- і алкозалежність.

«Цілком (буду голосувати,— ред.). Хоча мені здається, деякі люди себе під наркотиками веселіше поводяться. Обʼєктивно кажучи, це (закон,— ред.), звичайно, потрібно. Я би до цього законопроекту додав перевірку по лінії СБУ і контррозвідки, у нас багато депутатів, які навряд чи б пройшли тести контррозвідки»,— прокоментував Тимчук.

Сама процедура проходила наступним чином: у нардепа відрізали кінчик волосся, поклали його в банку і відправили на перевірку до клініки.

Після Тимчука подібну процедуру пройшов Нестор Шуфрич з «Опоблоку».

За словами Шуфрича, до такої перевірки має бути готова «кожна публічна людина».

Своєю чергою нардепи Барна та Мураєв, котрі цього вечора також були в студії «112 Україна», від цього кроку утрималися, назвавши подібну ініціативу «популізмом».

Раніше стало відомо, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко зареєстрував у Верховній Раді законопроект (№ 5409), який зобовʼязує державних службовців проходити обстеження на нарко- та алкозалежність і психічний стан. У пояснювальній записці до документа наголошується, що їм пропонується запровадити спеціальну щорічну перевірку відомостей про стан здоровʼя (в частині встановлення психічного стану особи, можливої наркотичної залежності та залежності від алкоголю та психоактивних токсичних речовин) і поширити її на всіх осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Своєю чергою перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова вважає, що прийняття законопроекту про перевірку держслужбовців на нарко- і алкозалежність немає нічого дивного, подібні норми прописані в багатьох правових актах.

Нагадаємо, кілька днів тому журналісти виклали у Мережу відеозапис дивної поведінки у залі пленарних засідань Верховної Ради «опоблоківця» Дмитра Добкіна, котрий перед цим щось ковтав за колоною.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!