У 2017 році у Києві відкриють ще один перинатальний центр

У 2017 році у Києві відкриють ще один перинатальний центр. Як повідомили у прес-службі міськдержадміністрації, про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виступу на Святі малюка у медзакладі.

За його словами, згідно зі світовими статистичними даними, кожна десята дитина у світі є передчасно народженою. В Україні щороку народжується орієнтовно 20 тис. недоношених дітей, із яких 4 тис. мають вагу менше ніж півтора кілограми.

«На жаль, кількість передчасних пологів щорічно значно зростає. Наше завдання — надати максимальну підтримку батькам, у яких народилися такі дітки. У Києві першу допомогу передчасно новонародженим діткам надають у перинатальному центрі, який створено у 2012 році. Щороку в ньому виходжується близько 450 недоношених діток. Вони потребують особливої опіки, спрямованої на збереження їх здоров`я та якості життя», – сказав Поворозник.

За його словами, цього року за рахунок міського бюджету повністю покрито потребу закладів охорони здоров’я столиці у препаратах для недоношених дітей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!