США вшановує пам"ять жертв Голодомору в Україні, - заява

Американський народ шанує памʼять жертв загиблих під час Голодомору в Україні 1932-33 рр. та не полишає прагнень підтримати українців у продовженні їх боротьби на захист цілісності країни та демократії.

Про це йдеться в офіційній заяві, поширеній Білим домом з нагоди річниці страшної трагедії в Україні.

«Сполучені Штати цього місяця приєднуються до солідарності з українським народом, яку висловлює весь світ у памʼять про жертв Голодомору – однієї з найстрашніших трагедій, спричинених людьми, в сучасній історії»,— наголошується в заяві.

Як тоді, так і знову, українці довели світові, що людський дух неможливо приборкати. «Навіть у найважчі часи український народ з гідністю продовжував свою боротьбу за мир, свободу й демократію»,- йдеться в документі. Сьогодні, коли Україна зіткнулась з новими загрозами цим важливим цінностям, «американці стоять разом з українцями в їх мужній боротьбі на захист своєї території та демократії».

Українсько-американське суспільство, а також друзі українського народу докладають всіх зусиль, щоб «памʼять про тих, хто постраждав у роки Голодомору, жила», в той час як людство не полишає прагнень побудувати кращий, більш вільний і більш справедливий світ, наголошується у заяві.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!