Політичний проект М.Саакашвілі стане конкурентом для "Самопомочі" та "Батьківщини" - експерт

Політичний проект М.Саакашвілі стане конкурентом для "Самопомочі" та "Батьківщини" - експерт

Міхеіл Саакашвілі

буде насамперед орієнтуватися на електорат «Самопомочі» та частково «Батьківщини». Таку думку в ефірі «5 каналу» висловив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран, передає УНН.

«Я думаю, що після відставки Саакашвілі, мають дуже серйозно напружитись ті опозиціонери, які критикують владу з популістичних позицій. Взагалі, в Україні завжди було вигідно бути опозицією, тому що критика в українців, на відміну від росіян, набагато цінується більше ніж бути у владі. І зараз на цьому крилі зʼявляється ще один гравець – Саакашвілі. Я думаю, що він буде насамперед орієнтуватися на електорат „Самопомочі“, частково (на електорат — ред.) Тимошенко. І можливо запит на нові політичні сили, а в Україні він присутній, він (Саакашвілі – ред.) буде реалізовувати. А на цей запит дуже хотіли б відповісти інші політичні проекти, тому я думаю, що буде досить серйозне посилення конкуренції»,— зазначив експерт.

Нагадаємо, голова Одеської ОДА сьогодні на прес-конференції, що проходила на Морському вокзалі, заявив про те, що подає у відставку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!