У Росії знову відвертають ніс від українського сиру

Росспоживнагляд з 4 липня заборонив поставки молока і молочної продукції, зроблених на декількох українських підприємствах.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Росспоживнагляд припинив з 04.07.2014 ввезення на територію Російської Федерації молока і молочної продукції, зроблених на підприємствах ДП «Мілкіленд-Україна»: ТОВ «Миргородський сироварний комбінат», ПАТ «Чернігівський молокозавод, Філія „Славутський комбінат олійництва“ ПП КФ „Прометей“, Філія „Львівський молочний комбінат“ ПП КФ „Прометей“, Філія „Роменський молочний комбінат“ ПП „Рось“, Філія „Сумський молочний завод“ ПП „Аромат“, ДП „Агролайт“,— йдеться у повідомленні.

Як стверджують в Росспоживнагляді, при дослідженні сиру „Сметанковий Добряна“ виробництва ТОВ „Миргородський сироварний комбінат“ і сиру „Король Артур“ виробництва ДП „Мілкіленд-Україна“ „виявлена їх невідповідність вимогам за жирно-кислотним складом“.

У Росспоживнагляді нагадують, що раніше вже було припинено ввезення на територію РФ молочної продукції, зробленої на підприємствах ДП „Мілкіленд-Україна“: ПП КФ „Прометей“ філія „Менський сир“ і ПП „Рось“ філія „Охтирський сирокомбінат“.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!