Експерт: електронне декларування в Україні відбулося

Експерт: електронне декларування в Україні відбулося

“Всіх нас можна привітати, що електронне декларування взагалі то відбулося в Україні. Думаю, що можна привітати, враховуючи, що в НАЗК сказали, що ніяких перенесень не планується, переважна більшість людей вже подали свої декларації,” — сказав експерт.

Вперше в українській історії у такому великому обсязі в електронній системі здійснюється декларування. Про це в ефірі “5 каналу” заявив член правління Transparency International Україна Віталій Касько, передає УНН.

“Звичайно не обійшлося без труднощів, без певних перешкод, але тим не менш, вперше в українській історії у такому великому обсязі, в електронній системі здійснюється електронне декларування. Тому я вважаю, що тут головне результат,” — зазначив В. Касько.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 жовтня, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак під час позачергового засідання заявила, що за даними НАЗК, про перенесення строків подачі е-декларацій не йдеться, не дивлячись на технічну перезавантаженість сайту декларування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!