У НАЗК не зобов"язані перевіряти всі декларації – В.Касько

У НАЗК не зобов

«Це перша і найголовніша хвиля декларантів. Це найважливіші декларанти, які займають найвищі посади. І насправді, поки ніхто не знає точної цифри, бо немає вичерпного переліку цих посад, але десь до 60 тис. осіб має подати декларації. Зараз почнеться дійсно серйозна робота у НАЗК, тому що потрібно буде перевіряти декларації і тут ми побачимо в дії цей орган»,— зазначив В.Касько.

Зараз почнеться дійсно серйозна робота у НАЗК, тому що потрібно буде перевіряти декларації. Таке в ефірі «5 каналу» заявив член правління Transparency International Україна Віталій Касько, передає УНН.

За його словами, за законом НАЗК не зобовʼязане вивчати всі декларації, а може робити це вибірково.

«Є певні категорії осіб, які підлягають обовʼязковій, повній перевірці, а що до решти осіб, то я думаю, що перевірка буде здійснюватися, як це здійснюється у цивілізованих західних країнах, за дзвіночком, коли надходить звернення. І вже в ході перевірки цих звернень буде відбуватися вибіркова перевірка декларацій»,— додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 27 жовтня, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак під час позачергового засідання заявила, що за даними НАЗК, про перенесення строків подачі е-декларацій не йдеться.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!