П.Петренко розповів, наскільки збільшать зарплати держслужбовців Мін"юсту на місцях

П.Петренко розповів, наскільки збільшать зарплати держслужбовців Мін

Павло Петренко

Держава заборгувала позивачам до Європейського суду з прав людини близько 400 млн грн. Про це в ефірі «5 каналу» заявив міністр юстиції, передає УНН.

«Ми поставили дві принципові позиції в цьому бюджеті – це збільшення заробітної плати саме середньої ланки, які працюють в регіонах. Це для мене була принципова позиція, і я буду її відстоювати, до рівня, який стоїть у вимогах про державну службу. Закон про державну службу передбачає, що до 2018 року мінімальна зарплата державного службовця буде на рівні двох мінімальних заробітних плат, тобто 6 тисяч гривень. Це відбувається поступово, тобто ми плануємо в наступному році вийти хоча б на 4-4,5 тисячі гривень.Рядовий співробітник Міністерства юстиції на місцях повинен отримувати обґрунтовану і конкурентну заробітну плату», – зазначив він.

Міністр додав, що «друга позиція – це питання щодо виконання Україною своїх зобовʼязань перед нашими громадянами по рішенням Європейського суду з прав людини. Держава заборгувала позивачам до Європейського суду з прав людини близько 400 млн грн».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!