Керівництво держави привітало освітян з Днем вчителя

Керівництво держави привітало освітян з Днем вчителя

«Бути Вчителем — це справжнє мистецтво, яке потребує таланту, наполегливості, відповідальності та самопожертви. У цей складний для нашої країни час ваша робота набуває виняткової важливості. Адже саме на вас покладено велику місію — виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність. Саме тому національно-патріотичне виховання і громадянська освіта мають стати невід’ємною складовою сучасного навчального процесу»,— цитує П.Порошенка прес-служба АП.

Президент Петро Порошенко, Премʼєр-міністр Володимир Гройсман і голова Верховної Ради Андрій Парубій привітали з Днем працівників освіти, передає УНН.

Він висловив сподівання, що «віддане служіння своєму покликанню, високий професіоналізм стануть запорукою обраного Україною європейського майбутнього».

Очільник уряду В.Гройсман розповів у Facebook, що його мама також була вчителькою, тож для нього це особливе свято.

«Я дякую усім викладачам — тим, хто вчив і підтримував, хто продовжує це робити й зараз. І недаремно ми визначили освіту одним з найважливіших національних пріоритетів на наступний рік. Лікарів, металургів, поліцейських, військових — усіх вчать вчителі, і саме ваша свята праця є основою нашої державності і нашого успіху. Бажаю усього найкращого і низько вклоняюся вам»,— зазначив Премʼєр.

У свою чергу спікер парламенту А.Парубій назвав символічним, що День працівників освіти відзначається саме восени, адже як і щедра золота осінь обдаровує своїми багатствами, так освітяни передають «неоціненні скарби знань, умінь, людських чеснот, які стають визначальними в житті кожної людини», повідомляє прес-служба апарату ВР.

«Глибоко шаную мудрість і жертовність освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра і висловлюю вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Завдяки вашій натхненній праці, професійній майстерності, активній громадянській позиції молодь формує світогляд та здобуває освіту – міцний фундамент, на якому вона будуватиме своє майбутнє і майбутнє своєї держави»,— додав А.Парубій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!