В. Пташник розповіла, де перебувають члени МФО "ЄвроОптимісти", які були відсутні на засіданні ВР

В. Пташник розповіла, де перебувають члени МФО "ЄвроОптимісти", які були відсутні на засіданні ВР

Вікторія Пташник

Світлана Заліщук, Мустафа Найєм та Сергій Лещенко знаходяться в офіційному відрядженні в Сполучених Штатах Америки, де намагаються просунути питання надання Україні зброї. Про це в ефірі “5 каналу” повідомила народний депутат, член Міжфракційного об’єднання “ЄвроОптимісти”, передає УНН.

“З 26 членів Міжфракційного об’єднання 19 стовідсотково були у залі Верховної Ради і не тільки голосували, а дуже активно брали участь в обговоренні. Я підняла не один раз питання, брала слово і закликала всіх голосувати, пояснювала по кожному судді, по якому мені давали можливість висловитися. Так само Леонід Ємець з „Народного фронту“, Іван Крилько і так далі”, — зазначила В. Пташник.

Нардеп додала: “Щодо Світлани Заліщук, Мустафи Найєма та Сергія Лещенка, на скільки мені відомо, вони знаходяться в офіційному відрядженні в США. Вони зараз там намагаються просунути питання надання Україні зброї, яке заблоковано. Ви знаєте, конгрес проголосував, але адміністрація Б.Обами його трохи блокує. Інші депутати, члени МФО, знаходяться в ПАРЄ по питаннях призначення суддів в Європейський суд з прав людини”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!